تبلیغات

جاذبه های گردشگری شهر کلاله

۰

جاذبه های گردشگری شهر کلاله : کلاله شهری با جاذبه های فراوان و با قدمتی بیش از 7500 ال می باشد. این شهر در استان گلستان واقع شده است که زیبایی های آن بی نظیر است. کلاله شهری چهار فصل است و شما در هر زمان از سال می توانید به این شهر سفر کنید اما زیبایی های این شهر د رفصل بهار خودنمایی شگفت انگیزی دارد. اگر برای سال جدید در فکر یک گشت و گذار رویایی در دل طبیعت بکر هستید حتما کلاله را در برنامه سفر قرار دهید. برای اقامت و اجاره سوئیت در استان گلستان نیز میتوانید از سایت گلستانی ها اقدام نمایید.

09114481870

09374399523

جاهای دیدنی کلاله گلستان

روستای گچی سو بالا

این روستا یکی از روستاهای بسیار زیبا شهرستان کلاله می باشد که درنزدیکی مجموعه مذهبی خالد نبی قرار دارد. این روستا یکی از بهترین مناطق گردشگری روستایی و طبیعت گردی می باشد که شما می توانید بعد از زیارت بهسمت این روستا حرکت کنید. از دیدنی های مسیر حرکت روستای گچی سو بالا تپه ماهور زیبای هزار دره، درختان مقدس چشمه خضر زنده می باشد. علاوه بر گردشگری شما می توانید انواع غذاهای محلی قوم ترکمن نیز را در آنجا بخورید مانند (چکدرمه برای نهار، صبحانه محلی (کره و ماست چکیده گوسفندی، شیر تازه دوشیده شده، تخم مرغ محلی و..) با نان گرم تنور مادر روستایی، و دیگر غذاها و شیرینی جات محلی فوق العاده خوشمزه).

زیارتگاه خالد نبی کلاله

در کوه های شمالی قریه گوگجه در بخش مراوه تپه و در محدوده دهستان تمران (تمر قره قوزی) بر فراز ارتفاعات گوگجه داغ، آرامگاه خالد بن سنان (ع) قرار دارد. این زیارتگاه در شمال شرقی شهرستان کلاله در استان گلستان واقع می باشد. این زیارتگاه منسوب به حضرت خالد بن سنان علیه السلام معروف به خالدنبی (ع) است که یکی از اولیا بزرگ و انبیاء دوره فترت بوده و آخرین مبلغ دین مسیح می باشد که مردم را به دین و آیین مسیحیت دعوت می کرده است. این اثر در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۸۶ به‌ عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

مقبره عالم بابا و چوپان عطا

این مقبره ها در نزدیکی مقبره خالد نبی هستند و دارای دو بقعه کوچکتر از بقعه اصلی می باشند. مردم محلی معتقدند اولی متعلق به «عالمِ بابا» و دیگری متعلق به «چوپان عطا» است. مشهور است که اولی پدر همسر خالد نبی و دومی چوپان گوسفندان او بوده و هر دو از مقربین بوده‌اند و اکنون هم مورد احترام اهالی منطقه هستند. دره پایین دست گوگجه‌داغ «پن جشیر» نام دارد که چشمه معروف به «خضر دندان» در بهار در آن می‌جوشد و بازدید آن هم خالی از لطف نیست.

مسجد و مدرسه کریم ایشان

ساختمان مسجد و مدرسه کریم ایشان متعلق به دوره قاجاریه است و بر اساس تاریخی که بر سردر ورودی مدرسه کتابت شده، در سال ۱۳۲۸ هجری قمری ساخته شده است. مسجد و مدرسه کریم ایشان در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.ساختمان آجری مسجد با نقشه مربع مستطیل بنا شده و شامل یک شبستان با سردر ورودی است که سقف آن با ۴ گنبد پوشیده شده است. مدرسه کریم ایشان که در نزدیکی مسجد و در ضلع جنوب غربی آن است به شکل زیبایی با پلان چهار ضلعی یا مربع شکل ساخته شده است.

چشمه زاو کلاله

این چشمه یکی از جاذبه های گردشگری کلاله می باشد که در روستای با همیننان یعنی زاو قرا ردارد. این مجموعه به دیلیلاینکه هنوز دخالت های انسانی درآنجا پا گذاشته نشده اشت و خبری از ساخت و سازها نیست بکر و دست نخورده باقی مانده است. این چشمه در روزهای نخستین فصل بهار پر‌آب و خروشان است و بیشتر گردشگران همین زمان را برای بازدید از آن انتخاب می‌کنند اما متاسفانه امکانات رفاهی و گردشگری مانند محل استراحت، پارکینگ یا سرویس بهداشتی در این منطقه فراهم نشده و راه دسترسی به این چشمه هم خاکی و ناهموار است.مسیر دسترسی ۴/۳ کیلومتر فاصله روستای زاو بالا تا چشمه زاو بسیار نامناسب و جاده خاکی بین مزارع و جنگلی است . یک کیلو متر راه۹ داخل روستا ، شوسه و ۲ کیلو متر نیز زیر سازی شده است .

جنگل پلکانی کلاله

جنگل پلکانی کلاله در نزدیکی شهر کلاله و در جایی بکر و امن قرار دارد که می تواند محلی برای تفریح، گردشگری و کوهپیمایی مردم شهرستان باشد. این جنگل مابین دو کوه بلند قرار دارد که چشمه های متعدد با ایجاد جریان های آبی به آن جلوه زیبایی داده و از جمله شگفتی های دیگر این مکان پلکانی بودن ان بصورت تخته سنگی می باشد و بهترین مکان برای کوهنوردان و علاقمندان به طبیعت است.

آبشار آق سو

آبشار آق سو در مرز استان های گلستان و خراسان شمالی واقع شده است و یکی از آبشارهای خزه ای ایران محسوب می شود. آبشار آق سو در مسیر رودخانه چشمه گلستان و درست قبل از تونل گلستان واقع شده است.این آبشار به فرم پله ای در مسیر رودخانه به صورت طبیعی ایجاد شده است. ترکیب صخره های خوش فرم خزه ای با آب زلال این آبشار، جلوه ای دیدنی به آن داده است. آب از بالادست آبشار بر روی سنگ ها و جلبک های رنگین می غلتد و به پایین می آید. آبشار آق سو در تمام فصول سال آب دارد و حتی در فصل کم آبی هم، تماشایی است.

در پای آبشار، فضایی غارمانند ایجاد شده که آب درون آن جاریست. مسیر آب به تنگه ای باریک با صخره های بلند می رسد که برای عبور از آن باید وارد رودخانه شد و دل و جان را به آب زد. دیواره های بلند و شگفت آور این تنگه، شما را به پیش می کشاند.
اگر داخل رودخانه گام بر می دارید مراقب میزبانان خود باشید! ممکن است خرچنگهای خوش رنگ در کنار رودخانه به شما خوش آمد بگویند.

منطقه حفاظت شده زاو بالا

منطقه حفاظت شده زاو بالا در مرز استان سمنان و استان گلستان و در جنوب شهر زاو بالا قرار دارد. این منطقه ای کوهستانی با دو دامنه کلی شمالی و جنوبی و شیبهای تند ،که در حد بالایی جنگلهای خزری واقع شده است و بخشهایی از آن را نیز مراتع ییلاقی تشکیل می دهد.

پوشش گیاهی

از گونه های مهم درختی منطقه می توان راش،ممرز،بلند مازو،توسکای ییلاقی ،گلاب وحشی،گیلاس وحشی و آلوچه را نام برد.

حیات وحش

گونه های اصلی جانوری منطقه عبارتند از:مرال ،شوکا،بز و پازن،خرس قهوه ای،گراز،روباه معمولی،تشی،سمور جنگلی،کبک و کبک دری.به دلیل کوهستانی بودن و نبود راههای دسترسی مناسب این منطقه به نسبت دست نخورده باقی مانده است.

منطقه شکار ممنوع عزیزآباد

منطقه شکار ممنوع عزیزآباد در ۲۴ کیلومتری شرق شهرستان کلاله واقع گردیده است. مساحت آن در حدود ۱۷۰۰۰ هکتار است و بلندترین قسمت منطقه از سطح دریا ۹۰۰ متر ارتفاع دارد. پستانداران ساکن در این منطقه بیش از ۳۰ گونه هستند که شامل خرس قهوه‌ای، شغال، روباه، پلنگ، گرگ و سمور می‌باشند. پرندگان شامل قرقاول، پرندگان شکاری، شاهین‌سانان، کورکور سیاه، کرکس، سنقر و انواع گنجشک‌سانان هستند. منطقه شکار ممنوع عزیزآباد یکی از عمده‌ترین زیستگاه‌های قرقاول می‌باشد. از دوزیستان منطقه می‌توان به قورباغه، وزغ و سمندر اشاره کرد. خزندگان نیز شامل لاک‌پشت و انواع مارهای سمی و غیرسمی می‌باشند. از ماهیان نیز سیاه ماهی ساکن در رودخانه زاو می‌باشد.

در پایان جادبه های گردشگری و تاریخی شهرستان کلاله را زیارتگاه خالد نبی، زیارتگاه امام عبدالله، زیارتگاه امام زاده عوض،  بردی ایشان،  بقعه شیخ بغدادی، بقعه اولیاء، بقعه ابو القاسم جرجانی،  بقعه آل خان بابا،  بقعه امام زاده جعفر، بقعه مبارکه پنج تن، مدرسه دینی و تاریخی کریم ایشان، بقعه سید قلیچ ایشان، مدرسه حاجی ملا قلیچ، پارک ملی گلستان، منطقه شکار ممنوع، سرچشمه و آبشار زاو، چشمه ساری سو، رود ساری سو  بیان کرد.

 

اجاره ویلا در ریگ چشمه

۰

اجاره ویلا در ریگ چشمه: روستای ریگ چشمه یکی از سیزده روستای بسیار زیبای دهنه ی محمد آباد کتول می باشد که دارای طبیعتی بکر و عالی و فوق العاده می باشد. بهترین واحدهای  اقامتی , ویلاهای بی نظیر و کلبه بومگردی در ریگ چشمه با چشم اندازی فوق العاده و امکانات رفاهی را در گلستانیها جستجوکنید. گلستانیها بهترین سوئیت های اجاره ای را با قیمت های متنوع و امکانات بی نظیر و چشم انداز جنگلی در اختیار شما قرار می دهد.جهت رزرو ویلا اجاره ای , سوئیت فول امکانات و کلبه های جنگلی و بومگردی در روستای ییلاقی ریگ چشمه با این شماره تماس بگیرید.

09114481870

09374399523

روستای ریگ چشمه علی آباد کتول

روستای ریگ چشمه یکی از سیزده روستای بسیار زیبای دهنه ی محمد آباد کتول می باشد که دارای طبیعتی بکر و عالی و فوق العاده می باشد. مسئولان شهرستان در معرفی این روستاها خیلی کوتاهی می کنند.

اجاره ویلا در ریگ چشمه

اجاره ویلا در ریگ چشمه

مسیر دسترسی به ریگ چشمه

برای رسیدن به این روستای ییلاقی از گرگان به سمت فاضل آباد حرکت م یکنید و از شهر فاضل آباد تا این روستا باید د رحدود 35 کیلومتر رانندگی کنید تا به روستا برسید.

اجاره ویلا در ریگ چشمه

جنگل ریگ چشمه

روستای ریگ چشمه دارای جنگل , آبشار و چشمه های بسیار زیادی است که اگر قصد سفر به گلستان را داشته باشید حتما سری به این روستا بزنید. روستایی بسیار زیبا و جنگلی با چشم انداز خارق العاده و طبیعت بکر می باشد.

اجاره ویلا در ریگ چشمه

اجاره ویلا در ریگ چشمه

اقامتگاه بومگردی ریگ چشمه فاضل آباد

این اقامتگاه مانند شهری در روستای جنگلی ریگ چشمه می درخشد. هر ساله تعداد زیادی از گردشگران و مسافرین به اینجا سفر می کنند. حال و هوای روستا با آب و هوای کوهستانی و جنگلی بهترین تجربه یک سفر است که شما در این روستا کاملا حس می کنید.

اقامتگاه ریگ چشمه

این اقامتگاه در فاصله 27 کیلومتری از علی آباد کتول و در روستای ریگ چشمه واقع شده است. اقامتگاه ریگ چشمه علی آباد کتول از 4 بلوک اقامتی تشکیل شده است که هر بلوک شامل دو واحد اقامتی مجزا است که این واحدها در طبقات همکف و اول واقع شده اند.

همچنین ساختمان اصلی اقامتگاه در جنب بلوک ها واقع شده است که این ساختمان شامل رستوران و لابی می باشد. اقامتگاه بوم گردی ریگ چشمه در مجموع شامل 8 واحد اقامتی می باشد که همه واحدها دارای تراس اختصاصی با مساحت 30 متر و با چشم اندازی زیبا رو به طبیعت بکر و سرسبز استان گلستان می باشند.

اجاره ویلا در ریگ چشمه

اجاره ویلا در علی آباد کتول

فاصله علی آباد کتول تا شهرستان گرگان در حدود 40 کیلومتر می باشد.تمامی مسیردسترسی آسفالت می باشد. و در مسیر شما شهرهای زیادی را می بینید.

ریگ چشمه علی آباد کتول

علی آباد کتول یکی از بزرگترین شهرهای استان گلستان می باشد که دارای روستاهای ییلاقی زیادی است.روستای ریگ چشمه نیز ار توابع این شهرستان می باشد که دارای آب و هوای کوهستانی و جنگلی می باشند. تمامی ویلاهای علی آباد کتول دارای تراس های بزرگ با چشم اندازهای بی نظیر طبیعت بکر و بی همتا می باشد.

اجاره ویلا در ریگ چشمه

اجاره ویلا در ریگ چشمه

اقامتگاه بومگردی ریگ چشمه گلستان

اقامتگاه بومگردی ریگ چشمه در شهرستان علی آباد کتول می باشد و یکی از بهترین نمونه های گردشگری در گلستان است این اقامتگاه بسیار امن و استاندارد می باشد و دارای تراس های بزرگ و رو به جنگل های هیرکانی می باشد.

دیدن این منظره همه شما را به خود جذب می کند. برای اینکه به اقامتگاه بومگردی ریگ چشمه برسید باید تا گرگان و سپس به شهر فاضل آباد که در 35 کیلومتری گرگان واقع شده رانندگی کنید. مسیر دسترسی آسان و آسفالته است که در هر فصلی تردد رو راحت کرده. از فاضل آباد که به سمت ریگ چشمه حرکت کنید از روستای رحمت آباد و روستای محمدآبادکتول عبور می کنید.

اجاره ویلا در ریگ چشمه

بافت روستای ریگ چشمه

این روستا برخلاف همه ی روستاهای شمال هنوز بافت روستایی و سنتی خودش و حفظ کرده و هنوز هیچ ویلایی در اینجا ساخته نشده. به همین خاطره که پارسال این روستا جزو آثار ملی ایران به ثبت رسیده . خانه های کوچیک کاهگلی که اینقدر توی هم ساخته شده میشه از روی تراسشون به خانه ی بغلی رفت.

غذای معروف ریگ چشمه

میرزاقاسمی و کباب ترش را هرگز فراموش نکنید که دراین حال و هوای روستایی بسیار خوشمزه است.

بهترین فصل سفر به روستای ریگ چشمه

اگر شما اهل طبیعت گردی هستید فصل پاییز در میان جنگل های هفت رنگ هیرکانی و خوردن میوه های جنگلی کندوس و ولیک به شما پیشنهاد می شود و البته در این فصل کمی هوا سردتر می شود. در فصل بهار هم این روستا میزبان شما در طبیعت با آب و هوای خنک می شود و همچنین میتوانید به سمت منطقه خالد نبی نیز حرکت کنید و از اقامتگاه ریگ چشمه تا ترکمن صحرا حدود 2 ساعت و نیم فاصله ست.

 

در تابه گرانیتی چگونه غذاهای گوشتی را بپزیم؟

۰

در تابه گرانیتی چگونه غذاهای گوشتی را بپزیم؟ به طور کلی پخت غذا در ظروف گرانیتی بیار ساده تر و سالم تر است. اما برای اینکه در پخت برخی غذا ها راحت تر باشیم ما روش های پخت ساده ای را برای شما اماده کرده ایم . در این مطلب قصد داریم تا شما را با نحوه پخت غذاهای گوشتی در تابه گرانیتی آشنا کنیم.

نحوه پخت غذا در تابه گرانیتی

برای پختن و سرخ کردن انواع غذاهای گوشتی که در بافت خود آب و روغن دارند ) نظیر گوشت قرمز ، ماهی ، میگو ، کباب تابه ای ، مرغ ، بوقلمون ، بلدرچین ، جوجه کباب و ... ) مواد غذایی را به همراه چاشنی ها و بدون اضافه کردن آب و روغن درون تابه گرانیتی گذاشته و درب آن را کاملا ببندید و با شعله ملایم به طبخ بپردازید .

پس از مدت کوتاهی شاهد خروج بخار از محفظه ی بخار خواهید بود . زمانی که رفته رفته از میزان بخار کاسته می شود ، غذای درون تابه گرانیتی اطمینان کالا پخته شده و از این به بعد در روغن خود سرخ می گردد .هم چنین می توان بدون  باز کردن درب تابه میزان سرخ شدن مواد را بررسی و رویت نمود و هر زمان به میزان دلخواه رسید شعله را خاموش کرد . لازم به ذکر است ساختار تابه گرانیتی به گونه ای طراحی شده که مواد غذایی را بدون افزودن روغن ، پخته و سرخ می نماید . اما چنانچه تمایل داشتید می توانید مقداری روغن به غذا اضافه نمایید .

چنانچه می خواهید از چاشنی ها استفاده کنید ، ابتدا مواد غذایی را درون تابه گذاشته و سپس چاشنی ها ( نظیر نمک ، فلفل ، ادویه ، زعفران ، پیاز ، گوجه فرنگی ، فلفل دلمه ای ، رب ، سس و ... ) را بر روی غذا بریزید ( نه در کف تابه ) و سپس کار طبخ را شروع نمایید . در این حالت چاشنی ها تحت تاثیر بخار قرار گرفته و طعمی ملایم و مطبوع به غذا خواهند داد .

در روش پخت غذاهای گوشتی بدون افزودن روغن و آب چنانچه احساس می کنید غذا نسبتا خشک می شود ، پیشنهاد می گردد برای رفع خشکی غذا ابتدا چند عدد گوجه فرنگی نیمه شده را بر روی غذا قرار دهید.

 در تابه گرانیتی چگونه غذاهای گوشتی را بپزیم؟ خرید تابه گرانیتی

نحوه نگهداری از تابه گرانیتی

فراموش نکنید برای هم زدن غذا در داخل این ظروف حتماً از قاشق های چوبی یا پلاستیکی استفاده کنید. هر 6 ماه یکبار ، برای افزایش خاصیت نچسب داخلی مقداری سرکه یا آب لیمو داخل تابه ریخته و در حین حرارت ملایم و با درب بسته ، آن را پشت و رو کنید و طوری حرکت دهید که تمام قسمت های داخلی تابه هپی کال به ان آغشته گردد و سپس تابه را شستشو دهید .

 طرز تهیه کباب تابه ای در تابه گرانیتی:  

برای تهیه ی کباب تابه ای مواد زیر را تهیه کنید:

 • 100 گرم گوشت چرخ کرده به ازای هر نفر
 • یک چهارم یک عدد پیاز برای هر نفر
 • 1عدد گوجه کوچک برای هر نفر
 • یک چهارم یک عدد تخم مرغ برای هر نفر
 • زرد چوبه به میزان لازم
 • 1 قاشق غذا خوری رب گوجه فرنگی برای هر نفر
 • جعفری تازه به میزان لازم
 • نمک و فلفل به مقدار کافی
 • روغن به مقدار کافی

ابتدا گوشت چرخ کرده را که جهت تهیه کباب تابه ای آماده کرده اید در کاسه بزرگی قرار دهید (اگر گوشت یخ زده است بگذارید در دمای اتاق نرم شده و یخ آن آب شود). پیاز را به صورت ریز رنده کنید و بعد از رنده کردن پیاز، آب آن را بگیرید و جدا کنید. سپس پیازها را همراه با نمک، فلفل، و زردچوبه به گوشت اضافه نمایید و به خوبی ورز دهید تا گوشت با مواد دیگر مخلوط شده و طعم دار شود. روغن در تابه گرانیتی بریزید و آن را کف تابه گرانیتی به خوبی پخش کنید. سپس مخلوط گوشت کباب تابه ای که آماده کرده اید را در تابه بریزید و با دست به صورت لایه نازک و یکنواختی کف تابه پهن کرده و زمان بدهید تا گوشت حدود 15 دقیقه روی شعله متوسط بماند. سپس با کفگیر مناسب روی گوشت خطوطی برای تیکه کردن گوشت بیندازید. با فشار کفگیر گوشت را از روی خطوط ایجاد شده برش بزنید.

بعد از تهیه مخلوط گوشت، نوبت به سس کباب تابه ای می رسد. البته تهیه سس ضروری نیست و بعضی ها کباب تابه ای را بدون سس (مثلاً همراه با گوجه و فلفل سرخ شده) هم سرو می کنند. ولی پیشنهاد ما این هست که از سس جهت آبدار شدن کباب حتما استفاده کنید؛ چرا که به این ترتیب کباب تابه ای هم نرم و هم خیس می شود و طعم سس گوجه با آن ادغام شده و خوشمزه تر می شود. گاهی کباب تابه ای همراه با سیب زمینی هم می توان تهیه کرد که برای آن هم می توانید از همین دستور استفاده کنید. تنها لازم است در هنگاه تهیه سس گوجه، سیب زمینی را هم خرد کنید و همراه با یکی دو لیوان آب به سس اضافه کنید و بگذارید سس حدود نیم ساعت روی شعله بماند تا سیب زمینی پخته شود.

 در تابه گرانیتی چگونه غذاهای گوشتی را بپزیم؟ خرید تابه گرانیتی اطمینان کالا

تا زمان آماده شدن سس شعله گاز را کم کنید. برای تهیه سس، گوجه فرنگی ها را خرد یا رنده کنید و با رب گوجه فرنگی، کمی نمک، و فلفل مخلوط نمایید. سس را چند دقیقه روی حرارت بگذارید تا آب گوجه قدری بخار و سس کمی غلیظ شود.

تکه های گوشت داخل تابه گرانیتی اطمینان کالا را برگردانید تا طرف دیگر آنها کف تابه گرانیتی قرار بگیرد (اصطلاحا آن ها را پشت و رو کنید). سپس سس را روی آن ها بریزید و بگذارید حدود 5 دقیقه در سس پخته شوند. وقتی کباب تابه ای آماده شد روی آن جعفری تازه خرد شده بریزید و آن را همراه با پلو سرو کنید. می توان برای تزئین آن از فلفل تازه و یا گوجه های تکه تکه شده نیزاستفاده کرد. اضافه کردن سماق بر روی برنج هم می تواند طعم جذابی داشته باشد.

+ نوشته شده توسط Goldentrade در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

مزایای مالی و سرمایه‌گذاری بیمه عمر پاسارگاد

۰

مزایای مالی و سرمایه‌گذاری بیمه عمر پاسارگاد : بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پاسارگاد در کنار پوشش های بیمه‌ای، مزایای سرمایه‌گذاری و مالی ارزشمندی را برای فرد بیمه شده دارد که وی می‌تواند از ابتدای بیمه‌نامه از همه مزایای مالی بیمه عمر خود استفاده نماید. دو مزیت مهم سرمایه‌گذاری در بیمه عمر پاسارگاد را می‌توان به شکل زیر بیان کرد.

گرفتن وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه 

بیمه شده بیمه عمر پاسارگاد با پایان سال دوم می‌تواند تا ۹۰درصد از اندوخته خود را وام  بگیرد. میزان وامی که وی می تواند از محل اندوخته خود دریافت کند بر اساس حق بیمه پرداختی وی و سال بیمه‌ای بیمه‌نامه می‌باشد. هر چه میزان حق بیمه پرداختی شما بیشتر بودن و سال بیمه‌ای شما بالاتر باشد میزان اندوخته بیمه‌ای‌تان زیاد بوده و میزان وام دریافتی شما هم بیشتر خواهد بود.

پرداخت سود قطعی و مشارکتی

شرکت بیمه پاسارگاد از زمان شروع بیمه عمر دو نوع سود تضمینی و مشارکتی را به بیمه‌نامه‌های عمر پرداخت می‌کند. میزان سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد بر اساس سود مصوب بیمه مرکزی پرداخت می‌شود. اما سود مشارکتی بر اساس سود سرمایه‌گذاری شرکت بیمه پاسارگاد در هر شرکت بیمه متفاوت بوده مقدار سود مشارکت هر سال بر اساس مصوبه مجمع سالانه شرکت بیمه پاسارگاد محاسبه شده و اعلام می‌شود

مزایای کلی بیمه عمر پاسارگاد

 • داشتن سطح توانگری در رتبه ۱ در بین شرکت های بیمه در ارائه خدمات و جبران خسارت در طول چند سال اخی.
 • امکان استفاده از وام بیمه عمر بدون نیاز به ضامن
 • پرداخت سود تضمینی و سود مشارکتی به اندوخته بیمه‌نامه
 • امکان پرداخت مبلغی به صورت سپرده اولیه د رابتدای بیمه‌نامه برای افزایش میزان سرمایه‌گذاری
 • امکان تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر توسط خود فرد
 • امکان دریافت تخفیف در خرید برخی از بیمه‌نامه های دیگرشرکت بیمه پاسارگاد از جمله بیمه بدنه پاسارگاد، بیمه آتش سوزی پاسارگاد و … برای دارندگان بیمه عمر پاسارگاد
 • داشتن معافیت مالیاتی اندوخته و سرمایه بیمه عمر
 • داشتن پوشش حادثه در بیمه عمر
 • امکان خرید پوشش آتش سوزی منزل مسکونی در کنار بیمه عمر
 • امکان برخورداری از معافیت از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد در صورت ازکارافتادگی
 • داشتن پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر
 • داشتن پوشش تکمیل درمانی در بیمه عمر

مزایای مالی و سرمایه‌گذاری بیمه عمر پاسارگاد . بیمه عمر پسارگاد در گرگان قدس علوی

چرا بیمه پاسارگاد؟

تو بحث خدمات باید خیلی با دقت شرکت مورد نظرمون رو انتخاب کنیم.
تعداد زیادی شرکت در صنعت بیمه مشغول فعالیت هستند و همه آنها هم مورد تأیید بیمه مرکزی می باشند.

اما چرا ما به شما بیمه پاسارگاد رو پیشنهاد میکنیم :

1.عضو گروه مالی قدرتمند بانک پاسارگاد هستش که در حال حاضر از لحاظ سرمایه ثروتمندترین بانک کشور محسوب میشود

2.بیش از ۱۰ ساله که در حال فعالیت است و در طول این مدت تغییر مدیریت نداشته این نشان دهند یک نظام اداری سالم در شرکت است.

3.با توجه به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی جزو ۱۰۰ شرکت با رشد سریع در کشورمان است.

4.در چند ساله گذشته بطور متوالی در مدت فعالیت خود به عنوان بیمه برتر از طرف بیمه مرکزی انتخاب شده به سه دلیل زیر:

شفافیت در گزارش مالی( جزو معدود شرکت هایی هستش که کسورات بیمه ای رو در جدول خود به مشتری ارائه میده)

توانایی ایفای تعهدات( طبق اعلام بیمه مرکزی این شرکت در سطح یک توانگریست یعنی بالاتر از تعهدات ایجاد شده میتونه خدمات بده)
۹۰٪‏ رضایتمندی مشتری

5.ایجاد وجه تمایز رقابتی در بیمه زندگی:

ارائه کارت درمان sos دارندگان بیمه زندگی بصورت رایگان

ارائه پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی با کمترین هزینه

 پرداخت غرامت به هر بیماری خاص تا سقف40 م ت

  پرداخت وام های متوالی در طول قرارداد (به شرط تسویه وام قبلی)

ارائه پوشش های اضافی بیمه حادثه(اعتصاب، شورش، بلوا، آتشفشان و زلزله )

ارائه تخفیفات در سایر رشته های بیمه ای به دارندگان بیمه زندگی

6.دارای بزرگترین شبکه فروش در سراسر کشور جهت خدمات رسانی مطلوب و سریع به متقاضیان

7.بالاترین ارزش سهام در بورس

+ نوشته شده توسط Goldentrade در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

زعفران افسانه ای ترین ادویه جهان

۰

زعفران افسانه ای ترین ادویه جهان : زعفران به عنوان گرانترین ادویه جهان شناخته می شود . انواع مختلفی از زعفران وجود دارد، از جله یونانی ، اسپانیایی ، اتریشی ؛ اما زعفران ایرانی به دلیل رنگ و طعم بسیار خوب آن دارای ارزش بیشتری در بازار جهانی می باشد . زعفران در بسیاری از غذا ها مورد استفاده قرار می گیرد ،همچنین این محصول در تهیه آب نباتها و شیرینی ها نیز نقش اساسی را ایفا می کند .
همانطور که گفته شد انواع مختلفی از زعفران وجود دارد، اما زعفران ایرانی به دلیل داشتن رنگ ، طعم بی نظیر و ارزش غذایی بالای آن بیشتر مورد توجه سرآشپزهای جهان قرار گرفته است .

زعفران افسانه ای ترین ادویه جهان

بهترین زعفران های جهان زعفران هایی هستند که رشته های قرمز یا نارنجی عمیق دارند. زعفران مرغوب باید دارای رایحه ای گرم و لطیف ، عسلی مانند ، طعمی تلخ باشد.

یونانیان و رومیان باستان از زعفران به عنوان عطر استفاده می کردند. امروزه از این گیاه به عنوان ادویه پخت و پز استفاده می شود. اکنون زعفران بخش اساسی برخی از غذاهای شرقی ، خاورمیانه و اروپایی است . زعفران یک ادویه بسیار گران است و تمام برداشت باید با دست انجام شود.

زعفران در واقع تنها بخش کوچکی از خود گیاه زعفران است. زعفران یک گل بنفش است. قسمت مورد استفاده این گیاه، انتهای خامه و کلاله سه شاخه است که به نام زعفران مشهور است و دارای بوی معطر با طعم کمی تلخ می‌باشد.

مزایای زعفران برای پوست و سلامتی

 ابتدا بیایید چندین واقعیت مهم راجع به این ادویه شگفت انگیز بدانیم . زعفران یک ادویه کوچک ، پیازدار و چند ساله است ، گران ترین ادویه در جهان است و هم اکنون زعفران بصورت تجاری در ایران ، یونان ، مراکش ، اسپانیا ، کشمیر و ایتالیا تولید می شود. ایران مهمترین تولید کننده زعفران هم از نظر حجم و هم از نظر کیفیت و همچنین اسپانیا بزرگترین وارد کننده ادویه است. زعفران یک محصول زراعی فشرده است که باعث می شود قیمت آن بسیار گران شود. زعفران جدا از اینکه گرانترین ادویه جهان است ، فواید زیادی نیز دارد ، که باعث خاص تر شدن آن می شود.

در اینجا چند مزیت بهداشتی زعفران را بیان می نماییم:

فواید و خواص دارویی زعفران این ادویه بسیار پر ارزش ، آن را به یک ماده غذایی ارزشمند آشپزی در سراسر جهان تبدیل می کند.

پیشگیری از سرطان با زعفران

 زعفران حاوی یک کاروتن محلول در آب به نام کروسین است که مسئول ایجاد رنگ طلایی زعفران است. محققان در مکزیک کشف کرده اند که زعفران و اجزای فعال آن توانایی مهار سلول های بدخیم انسان را دارند.

 تقویت یادگیری و حفظ حافظه

 مطالعات اخیر همچنین نشان داده اند که عصاره زعفران ، به طور خاص کروسین آن ، در درمان اختلالات روانی مرتبط با سن مفید است. در ژاپن ، از زعفران در معالجه بیماری پارکینسون و از بین رفتن حافظه استفاده می شود.

کاهش درد قاعدگی

در سال های گذشته، زعفران به عنوان یک محرک برای تحرک قاعدگی در زنانی که عادت ماهیانه ی منظمی نداشتند، استفاده می شد. دم کرده ی گیاه زعفران هم چنین برای کاهش خون ریزی رحم، تسهیل خونریزی و کاهش درد ناشی از قاعدگی به کار برده می شود.

تسکین دردهای شکمی

دم کرده ی زعفران برای دردهای متوسط تا شدید شکمی و قسمت فوقانی شکم موثر است. همچنین دردهای غشای روده ی بزرگ را نیز آرام می کند.

محافظت در برابر سرما

زعفران یک ماده تحریک کننده و برای درمان سرماخوردگی و تب بسیار مؤثر است. زعفران به عنوان ادویه معمولاً بی خطر تلقی می شود ، اما استفاده از آن در دوران بارداری توصیه نمی شود.

قیمت زعفران چگونه تعیین می شود؟

یکی از اولین سوالات در مورد قیمت زعفران این است که قیمت انواع زعفران چگونه تعیین می شود. منظور از انواع زعفران، مدل های مختلف زعفران در بازار است. این مدل ها شامل زعفران سرگل، زعفران دسته ، ریشه زعفران، پیاز زعفران و گل زعفران است.

یکی از واحدهای اصلیِ وزن زعفران، مثقال است. هر مثقال وزنی معادل 4.6 گرم دارد. معمولا در بازار زعفران می پرسند که قیمت زعفران مثقالی چند است؟ اگر شنیده باشید، می گویند که زعفران طلای سرخ است. ویژگی طلا هم این است که به دلیل ارزش بالایش، قیمت متغیری دارد. قیمت زعفران هم به همین شکل است.

قیمت زعفران یک مثقال به موارد مختلفی بستگی دارد، از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران، شهر محل خرید زعفران و ... . قیمت خرید زعفران به صورت فله و یکجا با قیمت خرید زعفران یک مثقالی متفاوت است.شما عزیزان می توانید برای تهیه زعفران با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی بابا گندم سری بزنید .

خرید اینترنتی زعفران جهان

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای تهیه محصولات ارگانیک و طبیعی از جمله زعفران با مشکل مواجه شده باشید و در اغلب موارد از خریدی که انجام داده اید راضی نبوده اید. چیزی که باید بدانید این است که یک برند معتبر با نام بابا گندم که دارای نماد دو ستاره تجارت الکترونیکی در ایران است در زمینه فروش محصولات ارگانیک در حال فعالیت است و شما می توانید با اطمینان کامل محصولات ارگانیک خود را از آن خریداری نمایید.

اگر می خواهید زعفران اصل را خریداری نمایید این اطمینان را به شما می دهیم که جایی غیر از بابا گندم پیدا نخواهید کرد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی محصولات ما اصل و طبیعی می باشد.

 

+ نوشته شده توسط Goldentrade در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه

کاربرد عسل در بهبود زخم

۰

کاربرد عسل در بهبود زخم: عسل یکی از مواد خوراکی بسیار غنی  است که در اختیار انسان ها قرار داده شده است.برای این ماده خوراکی خواص دارویی و درمانی بسیاری ذکر شده است.این ماده دارای خاصیت ضد عفونی کنندگی بالاست و همچنین برای درمان التهاب از آن استفاده می شود. به همین دلیل برای ترمیم زخم های عمیق استفاده از عسل را فراموش نکنید.
کاربرد عسل در بهبود زخم

عسل هانی رژینا ، تولید کننده انواع عسل ارگانیک و عسل درجه یک می باشد. عسل هانی رژینا می تواند هر مقدار عسل که مورد نیاز شما باشد را برای شما ارسال نماید.

برای خرید عسل ارگانیک و خرید عسل درجه یک کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

کاربرد عسل در بهبود زخم

زخم‌ها دامنه وسیعی دارند؛ زخم‌هایی که بر اثر زمین خوردن کودکان ایجاد می‌شوند یا بریدگی انگشتان، زمانیکه در حین خورد کردن سبزیجات هستید.
زخم‌ها می‌توانند به شدت دردناک باشند و به شما و سلامت تان آسیب وارد کنند، به خصوص اگر بزرگ باشند.
اگر زمانی که زخمی در بدنتان به‌وجود می‌آید، بتادین و یا دیگر مواد استریل‌کننده زخم در دسترس نبود، بهترین کار استفاده از عسل است.
عسل تمام باکتری‌های موجود در زخم را که فرآیند ترمیم زخم را کند می‌کنند را از برده و به خود جذب می‌کند و از عفونت زخم پیشگیری می‌کند.

کاربرد عسل در بهبود زخم

کاربرد عسل در بهبود زخم

کاربرد عسل در بهبود زخم سوختگی

می توان زخم ها را با استفاده از یک صابون ملایم و آب شستشو داد طوری که التهابی در آن ایجاد نشود؛ البته باید توجه داشته باشید که پوسته نازک روی زخم را جدا نکنید؛ سپس مقداری عسل که با محیط هم دما شده روی زخم بگذارید تا زودتر بهبود پیدا کند.

درمان زخم پای دیابتی با عسل

کاربرد عسل در بهبود زخم

کاربرد عسل در بهبود زخم

درمان زخم های دیابتی با دارو های شیمیایی هزینه ی سنگینی با خود به همراه خواهد داشت و ممکن است نتیجه ی مطلوبی نداشته باشد. استفاده از مخلوط عسل و روغن زیتون و پانسمان آن بر روز زخم دیابتی و تعویض پانسمان پس از هر ۲۴ ساعت ، درمانی بدون بازگشت را برای بیمار به ارمغان خواهد آورد.

نکته در کاربرد عسل در بهبود زخم

 عسل ارگانیک قاتل باکتری‌هاست؛ ولی باید در انتخاب عسل دقت کرد. بهتر است برای درمان زخم از عسل خام استفاده شود. استفاده از عسل‌های تولید شده و حاوی مواد نگهدارنده توصیه نمی‌شود؛ زیرا حاوی مواد شیمیایی هستند که اگر وضعیت زخم را بدتر نکنند، آنرا بهتر نیز نخواهند کرد.

+ نوشته شده توسط Goldentrade در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: عسل درمانی، عسل کوهستانی، عسل طبیعی، عسل درجه یک، تهیه عسل، فروش عسل

ویژگی های راهبند بتا

۰

ویژگی های راهبند بتا

ویژگی های راهبند بتا  : راهبند بتا محصولی از یک شرکت چینی است که جز سیستم های حفاظتی به شمار می رود. راهبندهای بتا را می توان به عنوان یک کنترل تردد قابل اطمینان در انواع مکان ها استفاده نمود.

ویژگی های راهبند بتا

ویژگی های راهبند بتا

ویژگی های راهبند بتا

از ویژگی‌های راهبند بتا می‌توان به قیمت پایین و مناسب و با کیفیت خوب قطعات استفاده شده در آن و به علاوه در دسترس بودن قطعات مصرفی یا همان خدمات پس از فروش نام برد.

تنوع محصول راهبند

راهبنداتوماتیک بتا محصول متفاوت برای کاربردهای مختلف دارد،جهت کنترل تردد در گیت های ورود و خروج در فضاهای باز ، استفاده های موقت ابزارهای بی همتایی هستند و مزایای زیادی دارند. به راحتی جلو ورود و خروج خودروهای مزاحم را با استفاده از آن می توان گرفت ،می توان آنها را به ابزارهای هشداری و نظارتی هم تجهیز نمود.

شرکت مهندسی هوشمند در

شرکت مهندسی هوشمند در با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه سیستم های درب های اتوماتیک پارکینگی، فروشگاهی، صنعتی و موتور کرکره برقی،جک پارکینگی، راهبند  فعالیت می نماید.

این شرکت با کادری مجرب و متعهد به کار آماده ارائه خدمات در زمینه نصب و راه اندازی انواع درب های اتوماتیک ، راهبند ، جک پارکینگی ، کرکره برقی بیش از یک ده تجربه در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد

تکنسین‌های مجرب و آموزش دیده با استفاده از قطعات اورجینال و به کارگیری یراق‌آلات با کیفیت به همراه نصب فنی دقیق و مهندسی امکان ارائه خدماتی و گسترده و بی‌نظیری را برای مشتریان گروه صنعتی هوشمند در ممکن می‌سازند. نظارت مستمر با نظارت جدی این امکان را برای ما فراهم ساخته که همواره در مسیر کیفیت گام برداریم.

راهبند اتوماتیک بتا مدل b۴۰۰

اگر به دنبال یک راهبند خودرویی خوب و قابل اعتماد هستید، قطعا راهبند بتا مدل B-400 را مد نظر داشته باشید. این مدل راهبند دارای بوم تلسکوپی ۶ متری قابل تنظیم تا ۴ متر می باشد که از سیستم الکترومکانیکی فشار فنری بهره می برد.

راهبند بتا بدون نیاز به سرویس و نگه داری است و روزانه تا ۵۰۰ بار قابلیت باز و بسته شدن را دارد. در ضمن این مدل راهبند خودرویی به علت راندمان فوق العاده بالا و قیمت بسیار مناسب و خدمات مناسب تبدیل یه یکی از پرفروش ترین راهبندهای موجود در بازار شده است.

ویژگی‌های راهبند بی ۴۰۰ بتا

 • دارای ولتاژ کاری AC220V
 • توان مصرفی ۹۰ وات
 • ماکزیمم طول بوم راهبند تلسکوپی قابل تنظیم از۴ تا ۶ متر
 • ماکزیمم زاویه بازشو ۹۰ درجه
 • زمان باز و بسته شدن ۶ ثانیه
 • دمای کاری ℃ ۵۰ ~ ℃۲۰-
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت کنترل راهبند پارکینگ
 • دارای استاندارد حفاظتی IP44

کد دادن ریموت بتا به سیستم راهبند بتا

دکمه Learn روی برد کنترلی بتا را فشرده و نگهدارید تا نشان دهنده Learn Led روشن شود . سپس دکمه دلخواه از ریموت کنترل را فشار داده و نگه دارید تا Learn Led چشمک زده و سپس خاموش شود . در این حالت ریموت بتا با کد دلخواه برنامه ریزی می شود  ریموت های دیگر را نیز به همین روش ذخیره کنید.

خدمات هوشمند در:

ساخت و نصب انواع درب های اتوماتیک در تهران و تمام شهرهای ایران

ساخت و نصب انواع جک پارکینگی و صنعتی در تهران و شهرستان ها

نصب انواع دستگاه های ورود و خروج کارتی

 

پاسخ به سوالات در مورد راهبند:

پاک کردن تمامی ریموت های راهبند بتا

دکمه Learn روی برد کنترلی بتا را فشرده و نگهدارید تا Learn Led روشن و سپس خاموش شود . تمام ریموت ها از حافظه پاک می شوند .

میله راهبند کامل بسته شده ولی پس از گذشت مدت زمان کوتاهی باز می شود ،مشکل چیست؟

چنانچه میله راهبند پایین آمد ، ایستاد و پس از مدت زمان کوتاهی رو به بالا حرکت کرد ، دیپ سوییچ Auto Close را در حالت قرار دهید. در صورتی که مشکل رفع شد حکایت از این دارد که سیمهای بالا و پایین موتور راهبند جابه جا بسته شده است و نیاز به تصحیح سیم بندی دارد.

میله راهبند بسته شده و به محض بسته شدن باز می شود ، مشکل چیست؟

ویژگی های راهبند بتا : حساسیت تشخیص مانع راهبند زیاد می باشد  و می بایست بوسیله پتانسیومتر Force حساسیت تشخیص مانع راهبند را کم کنید . قابل ذکر است که راهبند های بتا دارای سیستم تشخیص مانع می باشند و حساسیت آن قابل تنظیم می باشد.

میله راهبند بسته شده و سپس خود به خود با سرعت کم و آهسته رو به بالا حرکت می کند ، مشکل چیست ؟

کشش بیش از حد فنر راهبند می تواند باعث کشیده شدن میله راهبند و بوجود آمدن ایراد مذکور شود . در این صورت با تنظیم کشش فنر می توان ایراد را برطرف نمود.
ویژگی های راهبند بتا

ویژگی های راهبند بتا

مشخصات راهبند

راهبندها با توجه به شرایط خاصی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند، به عنوان مثال اگر محدودیت ارتفاع داشته باشیم از راهبند تاشو می توانیم استفاده کنیم که فضای بسیار کمی از ارتفاع را اشغال می کند.
راهبند معمولا از یک بوم با اندازه های متغیر، یک بدنه محکم و ضد خش، یک پایه نگهدارنده، فلاشر روی بدنه، یک جفت فتوسل و موتور و مدارفرمان تشکیل شده است که در بعضی مواقع به صورت نیم ست به مصرف کننده ارائه می گردد.
 

راهبند با بوم تاشوویا مفصل دار

ویژگی های راهبند بتا : راهبند با بوم تاشو برای مکان هایی که محدودیت ارتفاع دارند، کاربرد دارد راهبند تاشو که به نام های راهبند زیر سقفی یا راهبند مفصلی نیز شناخته می شود یکی از پر طرفدار های بازار یه شمار می رود.

این راهبند ها با بوم بلندی که دارند با دریافت فرمان حرکت، به روی خود تا می شود که این حرکت تنها ۶ ثانیه زمان صرف می کند. این راهبند ها دارای استاندارد حفاظتی IP44 می باشند که یکی از خصوصیات این محصولات به شمار می رود

+ نوشته شده توسط Goldentrade در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: درب اتوماتیک شیشه ای، درب اتوماتیک، جک پارکینگی، کرکره برقی

اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد

۰

اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد:  امروزه همه حرفه ها در حال پیشرفت و ارتقا هستند و صنعت ساختمان سازی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. مصالح نوینی که در اینجا معرفی می کنیم فایبر سمنت برد نام دارد که با توجه به کاربری و مزایای زیادی که دارد مورد استقبال ساختمان سازان شده است و حتی به عنوان یک مصالح در دکوراسیون داخلی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد

اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد

 

اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد

فایبر سمنت برد یک محصول با کاربری بالا و تنوع در طرح می باشد و شما می توانید از آن در هر کجای ساختمان که بخواهید استفاده نمایید.

ساختمان سازی با فایبر سمنت برد با سرعت عمل بیشتری انجام می گیرد و صرفه اقتصادی بالایی دارد. فایبر سمنت برد با تنوع در طراحی توانسته جواب گوی انوای نیاز کاربری و سلیقه های مخاطبین باشد.

خانه های ویلایی با فایبر سمنت برد

شما می توانید از فایبر سمنت برد در ویلاسازی در هر گونه از آب و هوا استفاده نمایید چرا که این محصول با هر نوع آب و هوایی سازگار است. همچنین فضاهایی با مدت کاربری محدود که نیاز به سرعت عمل در احداث دارند ، از این سیستم فایبر سمنت استفاده می گردد ، که بهینه ترین گزینه می باشد.

استفاده از فایبر سمنت برد با توجه به کاربری های فوق العاده ای که دارد کاری بسیار عقلانی و معقول می باشد.

مزیت های فایبرسمنت برد چه می تواند باشد؟

از مزیت های آن می توان زیبایی بی نظیر آن ، قابلیت رنگ پذیری پانل سیمانی الیافدار، گیاهی و دوست دار محیط زیست می باشد (فایبر سمنت برد یک محصول سبز)،فایبر سمنت تشکیل شده از الیاف کاملا فایبر سمنت ضد حریق ،ضد رطوبت، ضد آب می باشد، طول عمر بسیار بالا، قیمت مقرون به صرفه ، تهیه و اجرای آسان فایبر سمنت برد و چندین مزایای چشمگیر دیگر ، سبب کاربری بسیار بالایی شده تا این محصول در مقایسه با دیگر مصالح ساخت و ساز خشک و سنتی کسب رتبه برتر را میسر سازد.

ساخت ویلا در شمال با فایبر سمنت برد

از فایبر سمنت برد در ویلا سازی در شمال نیز می توان استفاده کرد. بدین علت که این محصول در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد و همچنین میتوان در کف ، سقف، دیوار داخلی و خارجی ، دیوار نما و… با انواع سلیقه و طراحی مورد نظر به صورت دکوراتیو استفاده نمود.

در شمال اکثرا خانه های ویلایی را با چوب درست می کنند شما می توانید به جای چوب که هزینه های نصب و نگهداری نسبتا بالایی دارد از فایبر سمنت برد طرح چوب استفاده نمایید.

این محصول چنان شباهت زیادی با چوب دارد که تا زمانیکه شما به آن دست نزنید قطعا نخواهید فهمید که این چوب نیست.

تمامی قطعات فایبر سمنت برد طرح چوب دارای بافت و گره چوب را دارد و تمامی نیازهای یک فرد را برآورده میکند.

البته یک تنها امتیاز فایبر سمنت برد نیست شما باید بدانید که مواردی همچون ضد آب بودن فایبر سمنت، ضد رطوبت بودن فایبر سمنت،ضد حریق بودن فایبر سمنت برد، طول عمر بیش از ۳۰۰ ساله، استفاده در ارتفاع ، جلوگیری از نفوذ حشرات موذی ، قابلیت رنگ پذیری با هر سلیقه ، مقرون به صرفه بودن فایبر سمنت و… این محصول را متمایز میسازد.

اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد

اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد

مزایای بی نظیر فایبر سمنت برد در ساخت ویلا

اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد : مقاومت در برابر فرسایش و ترک از مهم ترین مزایای فایبرسمنت برد می باشد که شما می توانید مدت های طولانی از آن استفاده نمایید.فایبرسمنت برد از وردو رطوبت به داخل سازه ساختمان جلوگیری می کند بدین علت شما تا مدت های طولانی از وردو رطوبت به درون ساختمان آسوده می باشید.

همچنین با انتخاب فایبر سمنت برد دیگر نیازی به تکمیل نمای ساختمان ندارید. مثلا می توانید فایبر سمنت برد را رنگ کنید یا از فایبر سمنت برد رنگی استفاده کنید.هزینه نگهداری , دوام بسیار بالا ,مقرون به صرفه بودن در کنار سادگی و مدرن بودن باعث شده است که فایبر سمنت برد به عنوان بهترین گزینه در ویلاسازی باشد.

 

شرکت های تولید کننده فایبرسمنت

شرکت نوین آراد تولید کننده فایبر سمنت برد با قیمت رقابتی همراه با کیفیت استاندارد فایبرسمنت در کنار مشاوره های تخصصی، می تواند شما را در موفقیت پروژه تان ، یاری رساند.شرکت نوین آراد، با تکیه بر توان علمی و فنی کارشناسان و تیم اجرایی خود، توانسته به عنوان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان و تولیدکننده فایبرسمنت برد، در بزرگترین پروژه های عمرانی کشور، مشارکت نماید.جهت ثبت سفارش می توانید با ما در تماس باشید.

چگونه نمای خارجی مناسب برای خانه مدرن خود انتخاب کنیم؟

اجرای نمای ویلایی بافایبر سمنت برد : هنگامی که می خواهید نمای خارجی خانه جدیدتان را انتخاب کنید محل ساختمان ، نحوه نگهداری و عمر طبیعی آن  را در نظر بگیرید.برای کسانی که می خواهند خانه جدیدی بسازند داشتن برتریهای ماندگار مهم ترین مسئله است.برای بسیاری از ما خانه مان بزرگترین سرمایه زندگی محسوب می شود ، پس ما می خواهیم از سرمایه هایی که به سختی به دست آوردیم محافظت کنیم.

صاحب خانه هایی که به دنبال خانه های مدرن هستند علاقه مند به طراحی های نوآورانه هستند اما این نباید به قیمت از مُد افنتادن نما در مدت کوتاهی تمام شود.

زیبایی و هزینه های اولیه نما می بایست  با درنظر گرفتن هزینه های  تعمیر و نگهداری مد نظر قرارگیرد هنگامی که به دنبال مصالح و نمای خانه جدید خود هستید ، میزان نگهداری مورد نیاز ، زمان و هزینه هر کدام از انها را مد نظر قرار دهید. موادی و مصالحی را انتخاب کنید که نیاز به مراقبت و نگهداری کمتری داشته باشند که از عهده آنها بر آید .در ادامه به مثال هایی از خانه های جدید و شاخص که نمایی مناسب برای خانه خود  انتخاب کرده اند می پردازیم.

آیا فایبر سمنت برد را می توان در نمای ساختمان استفاده کرد ؟

از مشخصه های بارز ورق فایبرسمنت مقاومت در برابر رطوبت و عوامل جوی و همچنین مقاومت خمشی و ضربه پذیری بالاست لذا این محصول در بخش های گسترده ای از ساختمان از جمله نمای ساختمان و همچنین دیوار های خارجی و داخلی، سقف کاذب و کف باربر استفاده میگردد.

 

 

+ نوشته شده توسط Goldentrade در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: شرکت های تولید کننده فایبرسمنت، فایبر سمنت برد مناسب، معایب فایبر سمنت برد، تولید فایبر سمنت برد، فایبر سمنت ارزان

فیلتر روغن چیست و چه وظیفه ای دارد؟

۰

فیلتر روغن چیست و چه وظیفه ای دارد؟ وظیفه فیلتر روغن نیز مانند فیلتر هوا این است که باید ناخالصی های روغن موتور و براده های فلزی که از موتور جدا می شوند را بگیرد و مانع ورود آن ها به موتور خودرو شود. بعبارتی دیگر فیلتر روغن ،روغن موتور را از تمام ذرات ناخالصی که برای موتور مضر است، پاکسازی می کند و نقش مهمی در سالم ماندن موتور و نیز پیستون ها و سیلندرها ایفا می کند.

فیلتر روغن چیست و چه وظیفه ای دارد

فیلتر روغن چیست و چه وظیفه ای دارد ؟

فیلتر روغن چیست و چه وظیفه ای دارد ؟

نحوه عملکرد فیلتر روغن در موتور خودرو چگونه است؟

موتور به وسیله پمپ تعبیه شده در آن، روغن را به مخزنی هدایت می‌کند که فیلتر در آن قرار گرفته است. روغن از طریق سوراخ هایی که در بالای آن تعبیه شده وارد فیلتر و بخش پاک کنندگی خواهد شد.

در پشت سوارخ‌های متعدد روی فیلتر یک دریچه ایمنی نیز وجود دارد که مانع از ورود آلودگی‌های خارجی می‌شود.این دریچه با فشار روغن کنار رفته و سپس بسته خواهد شد.

روغن که از سوراخ‌های بالایی وارد شد، از دریچه ایمنی گذر کرد به قسمت اصلی فیلتر می‌رسد که از جنس سلولوزی یا الیاف مصنوعی است.روغن در این فیلتر‌ها کاملا تمیز و آلودگی احتمالی آنها از بین می‌رود سپس از طریق سوراخ‌های متعدد تعبیه شده در مرکز به استوانه میانی وارد می‌شود. روغن‌های انباشته شده در این قسمت با فشار از قسمت بالایی فیلتر که بخش خروجی نام دارد به سمت موتور حرکت خواهد کرد.

ضرر هایی وارده در صورت عدم به موقع تعویض روغن چیست؟

تعویض نکردن به موقع فیلتر روغن می‌تواند باعث جرم گرفتن بحش الیافی آن شود به همین سبب روغن از آن به سختی عبور کرده و کمتر به استوانه مرکزی می رسد. در نتیجه این عمل فشار زیادی به پمپ روغن آمده و احتمال سوختن آن را بیشتر می‌کند. همچنین فشار روغن در چنین شرایطی بیشتر می‌شود و به موتور خودرو  آسیب خواهد رساند.

برای جلوگیری از آسیب رسیدن به موتور در چنین شرایطی، یک واشر یا سوپاپ اطمینان طراحی شده است که در زمان بالا بودن فشار باز شده و روغن را بدون فیلتر شده به موتور خودرو می‌فرستد. این واشر اگر دچار مشکل شود می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری به شما وارد کند.

روغن از داخل فیلتر روغن به موتور پمپاژ می شود و اگر کثیف و آلوده باشد نمی تواند روغن را به مقدار کافی و راحت از خود عبور دهد و در دورهای بالا، روغن به موتور نمی رسد و استهلاک موتور در دورهای بالا به شدت بالا می رود و بعد از مدت کوتاهی ضریب کمپرس موتور به دلیل خوردگی پیستون ها کم می شود و در نهایت موتور می سوزد.

برخی افراد  در تعویض درست و اصولی فیلتر روغن بی توجهی می کنند. این افراد از فیلتر‌های با کیفیت پایین استفاده میکنند.

این کار باعث میشود فیلتر نتواند عمل تصویه را به خوبی انجام دهد و در نتیجه آسیب های جدی به موتور خودرو وارد شود. با تعویض به موقع و استفاده از فیلترهای با کیفیت می توان در هزینه نگهداری و تعمیر موتور صرفه جویی نمود.

فیلتر روغن چیست و چه وظیفه ای دارد ؟

فیلتر روغن چیست و چه وظیفه ای دارد ؟

چه زمانی باید فیلتر روغن تعویض گردد ؟

فیلتر روغن چیست و چه وظیفه ای دارد : بعضی از تعویض روغنی ها پیشنهاد می کنند که هر دوبار روغن ، یکبار فیلتر روغن عوض شود که اشتباه محض است زیرا فیلتر ناخالصی های روغن اول را گرفته و دیگر نمی تواند روغن را تصفیه کند. در ثانی فیلتری که منافذش پر شده دیگر نمی تواند به مقدار کافی روغن را از خود عبور دهد.

چه زمانی فیلتر هوا  را جدید جایگزین نماییم؟

تمام فیلترهای هوا،عمر محدودی دارند که بعد از آن باید تعویض و به درستی جایگزین شوند استاندارد تعویض فیلتر هوا بین ۳ تا ۵ هزار کیلومتر می باشد. به کار بردن فیلتر نامرغوب و غیر استاندارد علاوه بر افزایش زیاد مصرف سوخت،می تواند صدمات زیادی را به موتور اتومبیل وارد سازد.

مزیت فیلتر هوای تمیز چیست؟

فیلتر هوای تمیز باعث مصرف سوخت کمتر،شتاب بهتر،افزایش عمر موتور و بهبود عملکرد کلی موتور می‌شود. فیلتر هوای تمیز نه تنها باعث ورود هوای تمیز به موتور می‌شود، بلکه مانع از ورود آلودگی به موتور شده که جلوگیری از آسیب رسیدن به آن را در پی دارد.

برای هر گالن سوخت، نیاز به ۱۰ هزار گالن هوای تازه و تمیز است تا شاهد چرخه سوخت کامل باشیم،بنابراین فیلتر هوا از اهمیت بالایی برای انجام این اقدام برخوردار است.

با کثیف شدن فیلتر هوا،حجم هوای ورودی به موتور کاهش می‌یابدکه نتیجه آن عدم امکان کارکرد مناسب موتور بوده که مشکلات فراوانی را برای صاحب خودرو به همراه دارد.بررسی و تعویض فیلتر هوابراساس توصیه‌ای که سازنده آن به خریدار می‌کندمهم است که البته اغلب نادیده گرفته می‌شود.

ظرفیت فیلتر هوا

به مقدار گرد و غباری که فیلتر می تواند،بعد از پالایش هوا بدون برگرداندن آن به جریان هوای ورودی موتور در خود نگه دارد ظرفیت فیلتر گویند.
با پر شدن ظرفیت فیلتر،زمان تعویض آن فرا می رسد.این مقدار در یک منطقه پر گرد و غبار همچون خاورمیانه حدودا ۵۰۰۰ کیلومتر برای فیلترهای کاغذی می باشد.

 

چرا نباید از فیلتر های بی کیفیت استفاده کنیم ؟

فیلتر روغن چیست و چه وظیفه ای دارد :فیلتر های تقلبی که به صورت زیر پله ای و کارگاهی تولید می شوند. کاغذ این فیلترها از نوع بسیار بی کیفیت است که یا روغن را به خوبی از خود عبور نمی دهند یا نمی توانند ناخالصی های بسیار ریز و نانومتری روغن را بگیرند حتی در مواردی،کاغد فیلتر روغن بعد از مدتی کارکرد به دلیل گرما و فشار زیاد روغن،داخل روغن موتور حل می شود و باعث آسیب جدی و سوختن موتور می شود.

+ نوشته شده توسط Goldentrade در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: کاغذفیلتر هوا، دستگاه پرس هلدینگ، دستگاه رباتیک تولید فیلتر هوا، تولید فیلتر هوا، فیلتر هوا

تایرهای خودرو دلیل شایع لرزش خودرو

۰

تایرهای خودرو دلیل شایع لرزش خودرو: مطرح کردن این دلیل برای لرزش خودرو در آخرین عنوان به دلیل کم اهمیت بودن آن نیست و همانطور که بسیاری از افراد می‌دانند و به صورت مرتبط یا غیر مرتبط آن را دلیل لرزش می دانند مشکل در تایرهای خودرو است که اتفاقاً یکی از دو دلیل اصلی لرزش خودرو نیز محسوب می‌شود.

تایرهای خودرو دلیل شایع لرزش خودرو

لرزش هایی که از طریق تایر ایجاد می‌شود در سرعت های بالا مشهود بوده و خود را نشان می‌دهد تایرهای مشکل‌دار و بی‌کیفیت معمولاً در سرعت بالا دچار مشکل می‌شوند و خودرو را دچار لرزش می کنند.

دلایل و روش های حل لرزش خودرو  بر اثر مشکلات ناشی از تایر خودرو


در خودروهایی که در سرعت خاصی دچار لرزش می شوند، بالانس راه حل مناسبی است که معمولا مشکل را برطرف می‌کند.

_آج های اختصاصی بعضی از تایر ها در صورتی که از بین بروند، کارایی تایر را کاهش داده و در این صورت باید تایر  عوض شود.

_در بعضی از موارد به دلیل مشکل جاده و آسفالت ،تایرها به صورت یکسان ساییده نمی‌شوند که این مشکل به خودرو و تایرها برنمی‌گردد و لرزش عادی است .

ترمز خودرو یکی دیگر از دلایل لرزش خودرو

یکی دیگر از دلایل معمول در مورد لرزش خودرو تاب خوردن روتر(روتور)ترمز خودرو است که اتفاقی نادر هم نیست و برای بسیاری از افرادی که خودرو شان دچار لرزش شده است وجود دارد.

معمولا این دلیل زمانی خود را نشان می‌دهد که ترمز گرفته می‌شود و در هنگام ترمز، لرزش خودرو افزایش پیدا کرده و یا به صورت کلی شروع می شود.

روتر درکدام قسمت  خودرو است

روتر که در قطعات خودرو وجود دارد دیسک نقره ای شفاف است که به سیستم ترمز متصل بوده و در عملکرد آن موثر است.

مواردی که معمولا این قطعه را دچار مشکل می‌کند ساییدگی و پارگی است که در آن ایجاد شده و باعث تغییر شکل آن می‌شود.

اگر خودتان دست به آچار نیستید و از موارد فنی سر در نمی‌آورید، پیشنهاد می کنیم به تعمیرکار مراجعه نموده و در مورد لنت ترمز خود با او مشورت کنید و وضعیت سیستم ترمز خودرو از طریق او بررسی نمایید.

روتر به دلایلی مثل گرمای زیادی که به آن وارد می‌شود و یا کم شدن لنت خودرو که صاحب آن توجهی نکرده و نسبت به تعویض آن اقدام نکرده است، پیش آمده و با نازک شدن تدریجی آن منجر به تاب خوردن شده و لرزش‌های خودرو را باعث می شود.

مهمترین توصیه در زمینه روتر و جلوگیری از ایجاد لرزش در خودرو تعویض به موقع لنت ترمز است که در هر بار تعویض لنت ترمز، می بایست سیستم ترمز یک بازدید کلی شده و از صحت و سقم فعالیت آن خاطر جمع شوید.

لرزش خودرو به چه دلیل رخ می دهد و چگونه می توان آن را برطرف کرد

طبق آمارها بیشترین مراجعه برای لرزش خودرو،به دلیل مشکلات موتوری خودرو بوده که توسط صاحبان ماشین ها شناسایی نمی شود به طور مثال موتور خودرو به اندازه کافی سوخت دریافت نمی کند و یا این که هوای کافی به آن نمی رسد و در مواقعی نیز جرقه لازم  در آن صورت نمی گیرد و منجر به لرزش خودرو می شود.

معمولاً دلایل موتوری لرزش خودرو متفاوت بوده ولی موارد زیر مهمترین نشانه هایی هستند که از موتور خودرو برای لرزش خودرو قابل ذکر است :

_در صورتی که در شتاب گیری بالای خودرو لرزش خودرو احساس شود

_در سرعتهای مختلف به صورت بریده بریده احساس لرزش در خودرو داشته باشیدمعمولا در محدوده های خاص سرعت این اتفاق می‌افتد .

_در مواردی که لرزش خودرو ناشی از موتور آن باشد، خودرو  ابتدا خوب کار می‌کند وپس از آن در کارکرد آن اختلال دیده می‌شود.

نقش شمع و فیلتر خودرو در لرزش

نشانه هایی که در بالا ذکر کردیم در موارد مربوط به شمع خودرو است که در صورت نیاز به تعویض آن اقدام به تعویض کنید.

اگر شمع خودرو مشکلی نداشته باشد ممکن است مشکل لرزش از تیم متصل به شمع که همان وایر است باشد که می بایست با مراجعه به متخصص برطرف شده و از مشکلات بعدی جلوگیری شود.

همچنین کثیف شدن فیلتر و در مواقع مسدود شدن آن از جمله دلایلی است که باعث می‌شود عمل سوخت‌رسانی به درستی انجام نشده و خودرو دچار لرزش شود.

+ نوشته شده توسط Goldentrade در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تعویض لاستیک در محل، لاستیک یزدتایر، لاستیک گلدستون، لاستیک فالکن، خرید لاستیک خودرو
نوشته‌های اخیر